שיווק ברשתות חברתיות – אסטרטגיה, הגשמת יעדים ו-12 עצות זהב להצלחה

שיווק ברשתות חברתיות – אסטרטגיה, הגשמת יעדים ו-12 עצות זהב להצלחה

תוכן עניינים

הרשתות החברתיות הפכו בעשור האחרון למוצרי צריכה בסיסיים לכל אדם כמעט. בעוד שלרבים מאיתנו, הרשתות מהוות חלק זניח יחסית בשגרת החיים, לאוכלוסיות רבות הרשתות הם…ובכן, החיים עצמם. קיימת מגמה שרק עולה בשימוש בהן ובזמן לו אנו מקדישים לגלילה האובססיבית של פוסטים, שיתופים ושאר נוטיפיקציות.

מהו שיווק ברשת חברתית?

שיווק במדיה חברתית, המכונה SMM, הוא אחד מהאמצעים הפופולאריים והיעילים של שיווק מתקדם באינטרנט והוא כולל פרסום ושיווק של תכנים מסוגים שונים ברשתות מדיה חברתית על מנת להשיג את יעדי השיווק של העסק שלכם. שיווק ברשתות חברתיות כולל בין היתר פרסום פוסטים של טקסט ו/או תמונות, הצגת סרטונים וכל תוכן אחר שמניע מעורבות של קהלים, כשגולת הכותרת בשיווק זה הינו הפרסום הממומן ברשתות החברתיות.

להלן מדריך שייתן לכם היכרות עם שיווק במדיה חברתית וכן כמה טיפים חשובים שיוכלו להפוך לכוח עבורכם בשיווק ברשתות חברתיות ויביאו לשיפור בנוכחות החברתית של העסק שלכם.

לפני שמתחילים – גבשו אסטרטגיה מושכלת בהתאם למטרות העסק

לפני שתתחילו ליצור קמפיינים שיווקיים ברשתות חברתיות, אתם חייבים למפות באופן ברור את יעדי העסק שלכם. להקים קמפיין ממומן ולהוציא כספים על קידום ברשתות חברתיות ללא אסטרטגיה בהירה יהיה כמו למלא טוטו מבלי להבין דבר בספורט – אולי יהיה לכם כיף ואולי אפילו תפגעו בתוצאה כזו או אחרת פעם בכמה זמן, אבל תוצאות אמיתיות – לא תצאנה לכם מזה.

אלה השאלות המנחות שכדאי לשאול בעת הגדרת יעדי הפרסום שלכם ברשת חברתית:

 • מהי מטרת העל שאתם רוצים להגשים באמצעות השיווק?
 • מיהו קהל היעד שלכם? מהם המאפיינים הדמוגרפיים, הגיאוגרפיים, הסוציו-אקונומיים שלו?
 • באיזו רשת חברתית סביר שתמצאו את הקהל שלכם ומהם הרגלי הגלישה שלו במדיה?
 • אילו מסרים אתם רוצים להעביר לקהל היעד שלכם באמצעות השיווק ברשתות?

מאפייני העסק הספציפי שלכם והכרת הזירה התחרותית בה הוא פועל, יסייעו לכם לגבש נכונה את אסטרטגיית השיווק שלכם ברשתות חברתיות.

שיווק ברשתות חברתיות

לדוגמא – עסק של חנות אלקטרונית או חנות בגדים/תמרוקים לנשים הם עסקים שחשיבות הנראות והאסתטיקה הצילומית שלהם גבוהה יותר, מה שיביא אותם להצלחה אם יכוונו מאמצים ברשת האינסטגרם. חברת הייטק או מרצה לייעוץ ארגוני יפיקו תועלת רבה יותר אם ימקדו את מאמצי הפרסום שלהם דווקא בלינקדאין או בפייסבוק.

ואם כבר פייסבוק, אז כדאי שתדעו שהאימפריה של מארק צוקרברג היא ללא עוררין המלכה של כל הרשתות החברתיות ובתוך זה הרשת הפופולארית, by far, בישראל – עם מעל ל- 6.6 מיליון משתמשים. לא נראה שהנתון הזה הולך להשתנות בעתיד הנראה לעין ולכן חשוב שתפנימו את הכוח העצום של פייסבוק ככלי שיווקי סופר-דומיננטי בזירה האינטרנטית.

5 התועלות העיקריות עבורכם בשיווק ברשתות חברתיות:

 1. הגדלת הכניסות לאתר שלכם
 2. השגת פניות של לקוחות פוטנציאליים באופן ישיר
 3. העלאת המודעות למותג
 4. בניית מותג לאורך זמן והבניית תודעה חיובית כלפיו
 5. תקשורת ישירה ובלתי אמצעית עם הקהלים שלכם

חשוב לזכור, כי ככל שקהל היעד שלכם שוהה ומעורב יותר בפעילות בתוך המדיה החברתית – כך יהיה לכם קל יותר להשיג את יעדי השיווק שלכם ולהביא את הצלחת הפרסום למקסימום.


12 עצות זהב ? לשיווק במדיה חברתית:

כעסק שחי ונושם שיווק במדיה על כל סוגיה, ריכזנו עבורכם כמה טיפים, קטנים כגדולים, לשיווק ברשתות חברתיות כדי שתוכלו להפיק תועלת אמיתית מפרסום העסק שלכם –

1. תכננו את אסטרטגיית התוכן השוטף שלכם –

תכננו מראש מהם הנושאים המרכזיים בהם שווה לכם להתמקד, הן בפרסום האורגני השוטף והן בפעילות הממומנת. אנו ממליצים לבצע מחקר מילות מפתח (לא להתבייש להיעזר בגוגל…) ומחקר מתחרים כדי שיסייעו לכם להבין אודות הנושאים הפופולאריים כמו גם על נימת המסרים שמועברים לקהלי-היעד בתחום שלכם. בטרם תתחילו בביצוע, בנו מולכם את הפרסונה החברתית (יכולה להיות אחת או כמה, במקרה של קהל יעד מגוון) שאליה אתם רוצים לדבר וחדדו ע"י כך את המסרים שלכם.

בפייסבוק – טיפ פנטסטי הוא להשתמש באוצר הגלום של Add Library. מדובר בספריית המודעות של פייסבוק שמספקת לכם בזמן אמת את כל המודעות הממומנות המופיעות כעת בפייסבוק ובאינסטגרם!!  למעשה, כל עסק שמפרסם מודעות ממונות בפייסבוק/אינסטגרם –גלוי עבורכם לחלוטין וניתן לעיין בכל הפוסטים בתשלום שיוצאים תחת פרסומו. מדובר במהפכה של ממש ביכולת שלכם להתחקות אחרי הפרסום של המתחרים שלכם, לשאוב מידע והשראה, ולקבל רעיונות עבור הפרסום שלכם. לכניסה ל- Add Library לחצו כאן. אסטרטגיית תוכן ברשת חברתית

תוכן חברתי מנצח הוא כזה שנותן את מקסימום הערך שאתם יכולים לתת לקהל הפוטנצאלי שלכם, כי התוכן ברשתות חברתיות, כמו גם באינטרנט כולו – עודנו המלך הבלתי מעורער.

ברמה האורגנית, הקפידו לפרסם בעמוד העסק שלכם באופן קבוע, שיטתי ורציף, רצוי תוך שימוש בכלי המצוין שנקרא Creator Studio, הנועד, במקרים של מספר עמודים עסקיים או שילוב של פייסבוק עם אינסטגרם, לפשט את המלאכה הנ"ל. 

זכרו תמיד לגוון בסוגי התוכן שאתם משתפים ברשתות החברתיות שלכם. סוג התוכן צריך לנוע על הסקאלה בין תמונות, קטעי וידאו, אינפוגרפיקה, מדריכים מקצועיים, שיתוף תכנים חיצוניים בעלי-ערך ועוד.

אם המתחרים שלכם משתמשים בערוץ שיווק מסוים במדיה חברתית או בטכניקה שנראית כמתאימה לתחום/לקהל היעד/למטרת השיווק הסופית, תוכלו לעשות את אותו הדבר, אך פשוט לעשות זאת טוב יותר!

2. קדמו ברשתות באופן קבוע את תכני האתר שלכם ואת האזכורים עליכם ברחבי האינטרנט –

רשת חברתית היא ערוץ מדהים לשיתוף תכני האתר והבלוג הטובים ביותר שלכם עם הקוראים. בנוסף על כך, שתפו בזמן אמת כתבות ומאמרים אודותכם ברחבי הרשת ותוכלו "להשוויץ" כלפי כולי עלמא על היותכם מדווחים באתרים ארציים/מקומיים. זוהי דרך נהדרת לבניית המותג שלכם, לחידוש עבור העוקבים שלכם ולריענון נחוץ של העמוד העסקי. שיתוף תוכן שכזה יעזור לכם לקבל חשיפה נוספת ועוקבים נוספים שיהפכו חלק מהקהילה הפרטית שלכם. את הכתבות המובחרות תוכלו לפרסם באופן ממומן ולהרוויח בכך חשיפה איכותית, נרחבת וממתגת.

3. היו חברתיים!

הסביבה הנינוחה והחברתית של כל מדיה ובפרט בפייסבוק, כרשת הדומיננטית ביותר, דורשת אסטרטגיית שיווק שהיא במהותה חברתית. פייסבוק הוא מקום שאנשים נכנסים אליו להירגע, לשוחח עם חברים ולהתעדכן במה שקורה בסביבתם. מומלץ לשמור על הטון שלכם קליל וידידותי, שמדבר בשפה פחות רשמית מהרגיל ושואף להתמזג עם האווירה הסוציאלית של השיח. שפה אובר-מקצועית/רשמית/בוטה מדי וכדומה עלולה להיות בלתי הולמת לפלטפורמה ולדחות קהלים רחבים שמעדיפים שיח מסוג אחר. אל תהססו להישאר חברתיים גם בפרסום ממומן שמטבעו מקצועי יותר, שכן תמיד חייבים לזכור באיזו זירה אנו נמצאים ולההתאים עצמנו אליה.

 

4. מדדו את הצלחת הפרסום באנליטיקס

לא תוכלו לקבוע את ההצלחה של הפרסום ברשתות ללא מעקב יעל אחר התוצאות. Google Analytics יכול לשמש כלי עבורכם ויעזור לכם למדוד את טכניקות השיווק המנצחות ביותר, וכן לקבוע אילו סוגי פרסום או קמפיינים ספציפיים עדיף לזנוח. צרפו תגי מעקב לקמפיינים השיווקיים שלכם (המכונים UTM) כדי שתוכלו לפקח על הביצועים של מודעות ספציפיות כראוי.

פייסבוק חיזקה בתקופה האחרונה את כלי ה- Facebook Analytics (קישור אליו בלינק זה), אם תרצו התשובה של פייסבוק לאנליטיקס הכה-פופולארי של גוגל. בכלי תוכלו לקבל נתונים של המון המון פרמטרים שיראו לכם את התמונה של תוצאות הפרסום – כמה מעורבות קיימת בתכני העמוד, מה קורה בגזרת השיתופים, כמה אתם מצליחים ביחס לתקופות זמן מקבילות קודמות, מהם המאפיינים הדמוגרפיים של העוקבים שלכם (מגדר, גיל, מצב משפחתי – ועוד).

הקפידו להשתמש בניתוחים בעזרת הכלים הנ"ל בכל פלטפורמה חברתית כדי לקבל תובנות רבות יותר לגבי התוכן החברתי שלכם ואפקטיביות הפרסום הממומן – מניסיון, זה יעזור לכם מאד לשפר ביצועים!

פייסבוק אנליטיקס
בתמונה: מסך לדוגמא של פייסבוק אנליטיקס

5. הכירו בכוחו של הרימרקטינג ועשו בו שימוש תמידי

רימרקטינג (שיווק מחדש) הוא, בתמצית, פרסום לקהל שכבר ביקר באחד הנכסים הדיגיטליים שלכם וכעת נחשף אליכם בפעם נוספת. מדובר בכלי ששימוש נכון בו מביא את התוצאות הטובות ביותר למפרסמים בדיגיטל, שכן הפרסום מטורגט לקהל שכבר שמע עליכם, ככל הנראה מתעניין במוצר/בשירות שלכם, ולפתע נחשף אליכם בשנית גם ברשת חברתית, מה שמעלה את סיכויי ההצלחה בקמפייני רימרקטינג בעשרות אחוזים לכל מטרה שהיא: מכירה דינמית, מיתוג, צפייה בסרטונים ועוד. הוא גם כלי מצוין לשמירה על מערכת יחסים על לקוחות עבר וביסוס מומחיות לאורך זמן.

דוגמא לשימוש פנטסטי ברימרקטינג מיתוגי למשרד עו"ד: שימוש בקרוסלת לקוחות ממליצים לחיזוק האמון במותג, לכל מי שכבר ביקר באתר האינטרנט של המשרד –

מודעת קרוסלה בפייסבוק - רימרקטינג

6. השתמשו בקמפיין לידים ליצירת מכונת לידים אוטומטית:

בפייסבוק ובאינסטגרם (אבל גם בלינקדאין) קיימת אפשרות מופלאה להגדיר קמפיינים באופן שישיגו עבורכם את המטרה העיקרית בשיווק באינטרנט – לידים.

מודעת לידים - פייסבוק
דוגמא למודעת לידים – פייסבוק

קמפיין לידים – Lead Generation – הוא בעל תועלת כפולה: ראשית, המערכת של פייסבוק, בהיותה כ"כ מתוחכמת, יודעת לזהות את הקהלים שקיים סיכוי סביר שימלאו טופס לידים והיא מכוונת את הפצת המודעות שלכם בהתאם, כלומר לקהל שקיים הסיכוי הגבוה ביותר שימיר עבורכם. 

שנית, הקמפיין חוסך מכם המון זמן, כסף וכאב ראש מיותר שבהקמת אתר או דף נחיתה, בכך שהוא מנחית את הגולש שלוחץ על המודעה על טופס מובנה של פייסבוק שמנחה אותו באופן מדויק איך להשאיר את הפרטים שלו. הגולש אפילו לא נדרש לצאת מפייסבוק כדי להשאיר ליד – וזה מה שהופך את קמפיין הלידים לעוצמתי כל כך – ומומלץ לביצוע. כדי להפוך את קמפיין הלידים למכונה אוטומטית של ממש לפניות עבור העסק שלכם, חברו את העמוד העסקי למערכת Zapier, שתאפשר לכם קליטת לידים נוחה ופשוטה – ממערכת הלידים ברשת החברתית ישירות לנייד/אימייל/מערכת ה- CRM שלכם, ללא התעסקות מיותר בחיפוש אחר מקור הליד.  שימו לב שניתן לפרסם מודעת לידים גם באמצעות סרטון וידאו, מה שמביא אותנו לעצה הבאה…

7. עשו שימוש בסרטוני וידאו מכל הסוגים:

שימוש בוידאו ברשתות חברתיות – פשוט עובד. אל תהססו לנסות סוגים שונים של סרטוני וידאו – סרטונים שלכם מסבירים או מציגים נושא/מוצר, סרטוני לקוחות שממליצים עליכם, סרטוני אנימציה שמספרים את הסיפור שלכם באופן ממתג ויצירתי, או קטע מכתבה טלוויזיונית שאתם שחקנים בה. בתוך זמן קצר אתם תגלו שלא רק התוצאות הפרסומיות שלכם משתפרות, אלא שגם מכרים שלכם יתחילו להעיר שהם פתאום רואים אתכם כמעט בכל מקום. לאחרונה, מתוך התנסות פרקטית, אנחנו מכירים יותר ביתרון של סרטוני אנימציה לעסקים ככאלה שיכולים לעשות פלאים בחידוד המסרים של העסק וביצירת נכס אינטרנטי אפקטיבי שהולך אתכם לאורך זמן – בעלות נמוכה יחסית.

הנה סרטון שמסביר על הכוח של שיווק באמצעות וידאו:

8. קמפיין עובד טוב? אל תגעו!

בניגוד לקמפיינים ממומנים בגוגל, קמפיינים ברשתות חברתיות הן לעיתים ישויות מיוחדות עם מאפיינים ייחודיים. הרבה פעמים, לדוגמא, תגלו שביצועי קמפיין פייסבוק מקרטעים לפתע, אתם לא מגיעים למספיק קהלים ביום, ביצועים לפתע צונחים, קמפיינים – רחמנא לצלן – נפסלים ללא סיבה נראית לעין, ועוד.

מה שלמדנו בשנותינו כמשווקים ברשתות, הוא שבקמפיין שעובד באופן תקין, מביא תוצאות טובות ומניב עבורכם – עדיף פשוט לא לגעת בו. תמיד אפשר לשכפל קמפיין ואת השינויים לבצע בגרסת ההעתק, או להקים קמפיינים חדשים למטרות שונות, אבל כשמשהו זורם בשבילכם מבלי להיתקע, להיחלש ולקרטע – פשוט תנו לו להיות.  *פסקה זו נכתבה בדם ?.

9. פרסמו בכוח העולה של הרשתות – אינסטגרם

רשת האינסטגרם נמצאת בפריחה עצומה בשנים האחרונות, ונראה שזו רק ההתחלה. עוד לפני שנרכשה ע"י פייסבוק היא סומנה ככלי שיווקי מצוין, בעיקר הרשת החברתית אינסטגרם עבור עסקים שהוויזואליזציה בהם לוקחת חלק דומיננטי בהחלטת הלקוח. מדובר ברשת שמאד נפוצה אצל צעירים, ידוענים ואנשי השואו-ביז. הפרסום הממומן בה מבוצע מתוך מערכת הפרסום של פייסבוק, ואנו ממליצים לכל עסק לתחזק בה נוכחות קונסיסטנטית. אופציית פרסום ממומן פנטסטית היא פרסום בסטורי של האינסטגרם – יש מיליוני צעירים שפשוט מכורים על הסטורי ועוברים עליו באדיקות כמה פעמים בכל יום, כך שמודעת סטורי שתופסת את תשומת ליבם עם לדוגמא הצעה שווה או מבצע מיוחד לזמן מוגבל, יכולת לעשות עבורכם עבודה מתגמלת במיוחד.

10. בצעו קמפיין לשליחת הודעה במסנג'ר (ושלבו בו בוט אוטומטי)

קמפיין שמטרתו שליחת הודעה לבית העסק הוא יחסית חדש, ומטרתו לעודד יצירת קשר בהודעה לעמוד העסקי שלכם. ישנם תחומים שהקמפיין הזה עובד מצוין והוא עוזר לתחזק מערכת יחסים טובה עם לקוחות פוטנציאליים. דא עקא, שלא לכל עסק קיימים המשאבים, ובעיקר הזמן, לתת מענה מיידי וסבלני לפונים בהודעה. כאן נכנסים הבוטים, אמצעים חדשניים יחסית בעולם הפרסום ברשתות, שתפקידם לתת מענה לכל הודעה לפי זרימת שיחה מוגדרת מראש. ניתן לייצר בוט כזה באמצעים חינמיים לחלוטין, והצפי הוא שהשימוש בבוטים יהפוך לעוד יותר פופולארי בקרוב ואף יאפיל על קמפיין הלידים.

 

11. תנו לגולשים הצעה שהם לא יוכלו לסרב לה –

מכיוון שרשת חברתית נועדה בבסיסה כמקום מפגש חברתי וירטואלי, לא פעם קיימת רתיעה מלבצע בה פעולות שמעבר לפן החברתי. זו הסיבה שהדרך הצעה שאי אפשר לסרב לה - קמפיינים ברשתות חברתיות הטובה ביותר "לדוג" את תשומת לבו של הגולש היא באמצעות הצעה ייחודית, מפתה, כזו שקשה לסרב לה. הרבה פעמים מדובר במתנה/צ'ופר חינמי/מבצע מיוחד לזמן מוגבל וכדומה, כזה ש"ישבור את הקרח" ויביא את הגולש לביצוע פעולה שאתם מעוניינים בה, גם אם היא אינה פעולה מכירתית נטו. זכרו שאינטרקציה עם גולש ברשת חברתית עשויה להיות המפגש הראשוני בלבד מולו, כשעל בסיסה ניתן לבנות מערכת יחסית פרודוקטיבית עבורכם להמשך (ע"ע רימרקטינג).

12. השתמשו ביוטיוב כרשת חברתית משלימה:

יוטיוב היא גם רשת וידאו חברתית וגם מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם אחרי גוגל. אנו ממליצים לעשות שימוש משלים ביוטיוב להשגת המטרות השיווקיות שלכם. מכיוון שלרוב העסקים לא יתאים להשעין על יוטיוב את מרכז הנוכחות האינטרנטית שלהם, חשוב לתת לה את הכבוד הראוי בכך שתפתחו ערוץ עסקי, תשתפו בו את מיטב התכנים המונפשים שלכם. אצלנו מאד אוהבים לעשות שימוש ברימרקטינג אל יוטיוב ממנו.

אל יוטיוב: לבצע קמפיין רימרקטינג באמצעות מערכת גוגל אדס, באופן שכל מי שנכנס לנכסים האינטרנטיים של עסק, לכשיגלוש לאחר מכן ביוטיוב ייחשף לתכנים שיווקיים ותדמיתיים שלו.

מיוטיוב: במערכת גוגל אדוורדס קיימת אפשרות לטרגט כל מי שצפה בסרטון מהערוץ שלנו – ולרדוף אחריו עם מודעות ממומנות – לדף נחיתה או לאתר שלנו. שווה ומומלץ לביצוע.

לסיכום:

הפרסום ברשתות החברתיות הוא כבר מזמן MUST עבור כל עסק שמכבד את עצמו ומעוניין להיחשף לקהלים נוספים. בעולם כל המוני ותחרותי, פרסום כזה – ככל והוא מבוצע באופן מקצועי, מדוד ומותאם-קהל יעד – יכול להפוך לכוח של ממש עבור העסק שלכם ולהעניק לכם יתרון עסקי בולט על פני המתחרים שלכם.

יש לכם שאלות? מעוניינים בפרטים על השירות שלנו? צריכים עצה נקודתית? אל תהססו לפנות בטלפון: 072-3719950 (יואב עוז) או דרך טופס צור הקשר.שאלות נפוצות:

 1. באיזו רשת חברתית הכי כדאי לי לפרסם?

תלוי מהו התחום ומי קהל היעד שלכם. למשל, עבור תחומי b2b ושירותים עסקיים אחרים – פייסבוק ולינקדאין יתאימו יותר מהאחרות. מצד שני, לפרסום תכנים מוסיקליים/אומנותיים עבור קהל צעיר – אינסטגרם ויוטיוב יוכלו לתת ערך רב יותר. הרשת הפופולארית בעולם ובישראל בפרט היא פייסבוק, עם מעל ל 6.6 מיליון משתמשים. לעוד מידע – היכנסו לאתר וצרו עמנו קשר.

 1. האם משתלם לעסק קטן לפרסם בפייסבוק או באינסטגרם?

בהחלט. ניתן להתחיל בחינם לגמרי בפתיחת עמוד עסקי וביצירת תוכן בעל ערך למבקרים פוטנציאליים. עם הזמן והרחבת מספר העוקבים, ניתן להתחיל לפרסם בתשלום בתקציב מבוקר ולעשות שימוש בקמפיינים מתקדמים כמו: קמפיין לידים, קמפיין רימרקטינג ועוד, ששימוש מושכל בהם יכול להפוך למשתלם ביותר.  היכנסו למאמר לקבלת עוד פרטים.

 1. האם ניתן לפרסם ברשתות כל דבר?

לא. פייסבוק, למשל, אינה מאפשרת לפרסם תכנים שעבורה נחשבים לבעייתייים/מזיקים, כמו: אלכוהול, לוטו והימורים נוספים, תרופות ובתי מרקחת, תכנים מסוימים לקטינים – ועוד. במקרים קיצוניים פייסבוק עלולה לחסום פרופילים שמפרסמים את התחומים הנ"ל.

 1. מה המחיר של פרסום ברשתות השונות?

המחיר משתנה בהתאם לאופי הקידום והמשאבים הדרושים. ניהול עמוד פייסבוק עבור עסק זעיר, ללא קידום ממומן, יכול להסתכם במאות בודדות של שקלים, זאת לעומת קידום במספר רשתות בו זמנית, כולל פרסום ממומן, עבור עסק בפריסה ארצית שיכול להגיע לכמה אלפי שקלים. צרו איתנו קשר ותקבלו הצעת מחיר מותאמת עבורכם.

רוצים להתייעץ איתי? אל תהססו! פנו לקבלת סיוע בנושאי שיווק דיגיטלי/קידום אתרים ואשמח לשרת אתכם נאמנה

יואב עוז - מקדם אתרים פרילנסר

יואב עוז, Winner Marketing

יואב עוז,
Winner Marketing

השיווק המנצח איתי נשען על מקצועיות וידע אבסולוטי בפרקטיקה הדיגיטלית המתעדכנת במהירות. הוא גם מושתת על אכפתיות. על הקשבה. על יסודיות וניצול הזדמנויות חכם. על ניצול מקסימלי של היתרונות שלכם כעסק ומזעור החסרונות.

יצירת קשר

רוצה לקדם את העסק שלך?
דבר/י איתי

המלצות

לכל שאלה - דברו איתי :-)

או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם במהירות:

או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם במהירות:

יואב עוז, מקדם אתרים פרילנסר