Winner Marketing

אודות

שנות ניסיון
0
פרויקטים מוצלחים
0
ביטויים בעמוד הראשון
0

יואב עוז

קצת עליי

Winner Marketing – יואב עוז מתמחה בקידום, שיווק ויצירת מקסימום נוכחות באינטרנט לעסקים, חברות ובעלי מקצועות חופשיים, בדרך של מיקור חוץ (outsourcing), עם התמחות ייחודית בתחום ה- Legal Marketing (שיווק עורכי דין).

חי ונושם שיווק דיגיטלי ועוסק בתחום באהבה יתרה. הקידום איתי מתבצע בהתאם לכל העקרונות המתקדמים כיום בעולם השיווק הדיגיטלי, עם ראייה כוללת החל מהאסטרטגיה ועד לביצוע בפועל, בשילוב יחסי אנוש מעולים, אדיבות ואינטראקציה שקופה וכנה.

יש לי סימפטיה מיוחדת לעסקים בינוניים וקטנים, כאלה שמרגישים לעיתים קרובות אבודים בין להקות הכרישים בתחומם ומעוניינים בשיווק מנצח באינטרנט בעלות שפויה. 

אני רואה אתגר עצום ביצירת נוכחות אינטרנטית מתגמלת לעסקים ונותני שירותים שמוצאים עצמם בנחיתות אל מול שוק תחרותי שמאיים לבלוע את מומחיותם. 

וכן, יש לי המון הצלחות בהבאת עסק מלמטה עד למעלה בעזרת שיווק דיגיטלי מושכל ויישום שיטות עבודה בדוקות ומוכחות.

השיווק המנצח איתי נשען על מקצועיות וידע אבסולוטי בפרקטיקה הדיגיטלית המתעדכנת במהירות. הוא גם מושתת על אכפתיות. על הקשבה. על יסודיות וניצול הזדמנויות חכם. על ניצול מקסימלי של היתרונות שלכם כעסק ומזעור החסרונות.

שיטות עבודה בדוקות ומוכחות
מקדם אתרים פרילנסר

במחירים הוגנים ומותאמים לצרכיכם – בעזרת אסטרטגיה מנצחת, ביצוע יסודי של אסטרטגיית השיווק ואופטימיזציה עקבית של התוצאות, ובזכות הניסיון, הידע והאהבה שלי למקצוע – יש לי את הכלים שיעזרו לכל עסק הרואה עצמו בעל פוטנציאל טוב יותר – להפוך לעסק חי הממגנט אליו יותר ויותר הצלחות.

העבודה מולי כפרילנסר מגלמת בתוכה שורה של יתרונות – החל מהזמינות הגבוהה, דרך התמורה הגבוהה מאד למחיר, וכן ההתמחות שלי בנישות ייחודיות עם יכולת גמישה ורחבת אופקים המאפשרת פיצוח של אתגרים במרחב הדיגיטלי. 

מדוע לבחור דווקא בי לשיווק ופרסום מנצח באינטרנט?

מקצועיות

על רצף הזמן רכשתי מיומנות, ניסיון רב וידע בטכניקות קידום מגוונות. אני שוקד על למידה והתעדכנות רציפה, ביצוע השתלמויות תכופות בתחומי ההתמחות הרלוונטיים וביצוע בקרת איכות מתמדת בתחום כה דינמי ומתחדש.

ליווי אישי

אתם מקבלים ליווי צמוד, אישי ומסור, הן בגיבוש אסטרטגיית השיווק בתחילת ההתקשרות, והן לכל אורך שלבי ביצוע העבודה בפועל: אני זמין טלפונית כמעט 24 שעות ביממה, מספק דוחו"ת שוטפים ללקוחות וקשוב לכל צורך שמתעורר במהלך העבודה המשותפת.

כלי מחקר מתקדמים

אני נעזר בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר למחקר, אופטימיזציה ובקרה, כלים שמאפשרים לי וללקוחותיי להקדים את המתחרים, ליצור יתרון יחסי ולשמור על עדכניות ויציבות בתחום שהתחרות בו הולכת ומתגברת.

אתיקה מקצועית

אני נמנע בעקשנות משימוש בספאם מזיק ומחריגה מהנחיות גוגל (ופייסבוק) למנהלי אתרים, ופועל בשיטות קידום מתקדמות ו"לבנות". בכך איננו מסתכנים בענישה מיותרת העלולה לפגוע במיקומים ו/או לפסול קמפיינים.

רוצים להתייעץ איתי על נושא כלשהו בשיווק דיגיטלי/קידום אתרים? אל תהססו! פנו אליי באחד מדרכי הקשר באתר – ואשמח לשרת אתכם נאמנה.

 

לכל שאלה - אני תמיד זמין

רוצה לקדם את העסק שלך?
דבר/י איתי

רוצה לקדם את העסק שלך? דבר/י איתי

יואב עוז, מקדם אתרים פרילנסר