בלוג שיווק עורכי דין באינטרנט

בלוג שיווק עורכי דין באינטרנט

תוכן עניינים

← כניסה לבלוג

אחד מתחומי השיווק המצליחים והטרנדיים כיום הינו שיווק למשרדי עורכי דין. תחום עריכת הדין נמצא בעיצומו של מעבר משיטות שיווק מסורתיות לעידן שיווקי דיגיטלי ומתקדם – "Legal Marketing". 

משרדי עו"ד בארה"ב ובאירופה כבר הטמיעו את המעבר לשימוש האינטרנטי ומשקיעים בתחום זה  משאבים אדירים שמוכיחים עצמם כמתגמלים. בישראל לעומת זאת, המעבר מתבצע באופן איטי בהרבה, ולעיתים קרובות מבוצע ברמה שאינה מספקת. אין ספק כי לעורכי הדין הישראליים יש הרבה מה ללמוד בתחום הקידום והשיווק האינטרנטי (והשיווק בכלל) מעמיתיהם מעבר לים.


החלטנו להקים את הבלוג הזה לטובתם של עורכי הדין המעוניינים לשדרג את מערך השיווק שלהם בכל אופן אפשרי


משרדים ישראלים אשר חושבים צעד אחד קדימה, שמבינים את כוחו העצום של האינטרנט ורוצים להקדים את מתחריהם שמשום מה מתעלמים מהצורך בנוכחות איכותית ברשת – ירוויחו בפועל יותר חשיפה, יותר הזדמנויות עסקיות, יכולת חד-משמעית להגדיל את גרעין לקוחותיהם, ובשורה התחתונה – יפיקו רווחים וודאיים בהכנסותיהם כתוצאה משימוש נכון בתחום שיווק שנמצא בקו עלייה חד.

קידום ושיווק עורכי דין

החלטנו להקים את הבלוג הזה לטובתם של עורכי הדין המעוניינים לשדרג את מערך השיווק שלהם בכל אופן אפשרי. הפוסטים שנביא בבלוג יעסקו באיך להפוך את השיווק של העת המודרנית לכוח משמעותי למשרדי עורכי דין.  אנו מאמינים כי יש לשוק הישראלי מה ללמוד מעמיתו בחו"ל ולכן ננסה לתת לכם טעימות משיטות המצליחות בחו"ל אשר ראוי כי שוק עורכי הדין בארץ יאמץ לחיקו.

 

אנו מקווים כי הבלוג יסייע לכם לשרת את מטרותיכם וישדרג את השיווק של משרדכם.

 

לכל שאלה או בקשה צרו עמנו קשר ב- 052-8712406 – או השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליך בהקדם.

 ← הצטרפו לעורכי הדין המקבלים טיפים ועדכונים שוטפים על התכנים שלנו ע"י השארת כתובת הדוא"ל שלכם בצד שמאל.

רוצים להתייעץ איתי? אל תהססו! פנו לקבלת סיוע בנושאי שיווק דיגיטלי/קידום אתרים ואשמח לשרת אתכם נאמנה

יואב עוז - מקדם אתרים פרילנסר

יואב עוז, Winner Marketing

יואב עוז,
Winner Marketing

השיווק המנצח איתי נשען על מקצועיות וידע אבסולוטי בפרקטיקה הדיגיטלית המתעדכנת במהירות. הוא גם מושתת על אכפתיות. על הקשבה. על יסודיות וניצול הזדמנויות חכם. על ניצול מקסימלי של היתרונות שלכם כעסק ומזעור החסרונות.

יצירת קשר

רוצה לקדם את העסק שלך?
דבר/י איתי

המלצות

לכל שאלה - דברו איתי :-)

או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם במהירות:

או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם במהירות:

יואב עוז, מקדם אתרים פרילנסר