קידום אתרים אורגני (SEO)

קידום אתרים אורגני (SEO)

תוכן עניינים

המונח "קידום אתרים" – Search Engine Optimization) SEO), הינו הגדרה המתארת מכלול פעולות טכניות, שיווקיות וחברתיות המתבצעות כדי למקסם את התנועה המגיעה לאתר אינטרנט מתוצאות החיפוש הטבעיות במנועי חיפוש. אתר שממוקם גבוה במנוע חיפוש מושך אליו תנועת מבקרים, וככל שמילות חיפוש פופולאריות מפנות לאתר – תגדל התנועה אליו ויתרבו המבקרים בתכניו.

על מנת לקדם אתר באופן יעיל במנועי חיפוש יש להטמיע וליישם למעלה מ- 200 פרמטרים (ברמת חשיבות משתנה), מה שיגרום לעליית ציון הרלוונטיות שלו בפני מנוע החיפוש ולהעלאת דירוגו בהתאם. לחצו כאן למדריך קידום אתרים בגוגל, מעמיק ומפורט ל- 2024.

עד לפני כשנה, קידום אתרי אינטרנט במנועי החיפוש היה בעיקרו עניין טכנוקרטי-כמותי, שהתנהל בשיטת הסרט הנע של ריבוי קישורים נכנסים לאתר המקודם, הפצת מאמרים דלי ערך לאתרי מאמרים, מניפולציות טכניות וגיבוב אינסופי (ברוב המקרים עילג וחסר ערך אמיתי) של מילות מפתח בדפי האתר. הקידום ה"ישן" עסק אפוא בעיקר בהונאת האלגוריתם של גוגל וכנה קידום בשיטת "כובע שחור".

black hat seo

לא עוד.

 

קידום אתרים מנצח:

עדכוני האלגוריתם האחרונים של גוגל (ביניהם "פנדה" ו-"פינגווין") הפכו את קידום האתרים לאומנות של ממש. לא עוד ניסיון לרמות בדרך של השגת כמויות מסחריות של קישורים לאתר, לא עוד שיטות טכניות פסולות.

המפתח בקידום האתרים המודרני הוא מתן ערך אמיתי לגולש. גוגל למד לזהות מניפולציות של בעלי אתרים ומקדמי-דמה אשר הצליחו לקדם בעבר אתרים בלתי איכותיים בעליל למקומות הראשונים. אתרים אלה התרסקו במיקומיהם, חלקם אף נעלם לחלוטין מאינדקס החיפוש, ואת מקומם תפסו האתרים האיכותיים אשר גוגל מזהה כמשביעי רצון הגולשים, כאלה שנעשה בהם שיתוף חברתי משמעותי וכאלה המעניקים ערך מוסף אמיתי. וכך, מאלגוריתם רובוטי שניתן לתעתע בו בקלות יחסית, הפך מנוע החיפוש לבעל יכולות אנושיות-כמעט בזיהוי איכות ותוכן בעל ערך.

קידום אתרים אורגני נגד המתחרים בתוצאות החיפוש, הופך לעבודה שנועדה לשפר את רמת שביעות רצון לקוחות גוגל, קרי- הגולשים ברשת. המיומנות של יצירת קישורים מלאכותיים שהיתה נהוגה בעבר כבר לא רלוונטית ואף מזיקה לעיתים קרובות. SEO הפך, אם כן, לעסק למקדמים מקצוענים בלבד.

קידום אתרים מנצח

 

דרך המלך לקידום עסק/חברה שמחזיקה אתר אינטרנט בעת הזו היא למעשה שילוב של אסטרטגיית תוכן וקישורים רב חודשית, תוך שימוש בתוכן איכותי ובעל ערך באופן עקבי ושיטתי, קידום אפקטיבי במדיה החברתית (שהופך לכלי הכרחי ויעיל מאין-כמוהו) ושימוש מושכל בקידום ממומן בגוגל וברשתות המדיה השונות.


המפתח בקידום האתרים המודרני הוא מתן ערך אמיתי לגולש. גוגל למד לזהות מניפולציות של בעלי אתרים ומקדמי-דמה אשר הצליחו לקדם בעבר אתרים בלתי איכותיים בעליל למקומות הראשונים. אתרים אלה התרסקו במיקומיהם, חלקם אף נעלם לחלוטין מאינדקס החיפוש, ואת מקומם תפסו האתרים האיכותיים אשר גוגל מזהה כמשביעי רצון הגולשים


ב- Winner Marketing אנו מתמחים בקידום אתרים אורגני לעסקים; בעזרת הטכניקות החדשניות ביותר ובאמצעות מנגנון מבוקר תמידית אנו יוצרים תשתית אופטימלית לקידום דירוג אתרכם במנוע החיפוש ולריבוי התנועה הנכנסת אליו. כמו-כן ניתן דגש מיוחד לקידום בסלולאר – התחום הפורח שמחייב כל עסק לנוכחות במדיום הטלפונים הסלולאריים כחלק מהנוכחות האינטרנטית.

חשוב להדגיש כי אנו לא מסתפקים בהשגת תנועה בלבד אלא שוקדים על מציאת הנוסחה היעילה למיקסום של שיעורי ההמרה -קרי הגשמת המטרה של האתר שלכם בפועל: קניית השירות שלכם/מכירת המוצר שלכם/קריאת התכנים שלכם וכל מטרה אחרת העומדת בבסיס הנוכחות שלכם באינטרנט.


הפוך את הנוכחות שלך באינטרנט לכוח עבור העסק שלך! צור קשר ב- 052-8712406 – או השאר את פרטיך ונציגנו יחזור אליך בהקדם.

רוצים להתייעץ איתי? אל תהססו! פנו לקבלת סיוע בנושאי שיווק דיגיטלי/קידום אתרים ואשמח לשרת אתכם נאמנה

יואב עוז - מקדם אתרים פרילנסר

יואב עוז, Winner Marketing

יואב עוז,
Winner Marketing

השיווק המנצח איתי נשען על מקצועיות וידע אבסולוטי בפרקטיקה הדיגיטלית המתעדכנת במהירות. הוא גם מושתת על אכפתיות. על הקשבה. על יסודיות וניצול הזדמנויות חכם. על ניצול מקסימלי של היתרונות שלכם כעסק ומזעור החסרונות.

יצירת קשר

רוצה לקדם את העסק שלך?
דבר/י איתי

המלצות

לכל שאלה - דברו איתי :-)

או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם במהירות:

או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם במהירות:

יואב עוז, מקדם אתרים פרילנסר